KONST / Litografier / Litografier 8862546
nr 886 2546
Litografier
3 st. Conny Berglund, numrerade och signerade, motivet: ca 10x5
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 april 2014
kl 18:02:15
5/4 12:02:05
100 kr
7/4 08:55:14